KOMBİ BAKIMI

Firmamız uzman kadrosu ile kombilerinize kombi yedek parça, kombi bakımı, kombi montajı ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir. Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından atölyemize alınır, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Kombinizin daha verimli çalışabilmesi için kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı yaptırmamanız durumunda ilerleyen süreçlerde kombi arıza durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bakımı yaptırılmayan kombilerin verimi düşmekte, daha fazla doğalgaz harcaması yapmaktadır. Ekonominiz için ve kombinizde meydana gelebilecek arızaları önceden ortadan kaldırmak için kombi bakımı yaptırınız. İstanbul Kombi bakımı İstanbul Kombi arıza için arayın hızlı bir şekilde adresinize gelelim. Kombiniz isterseniz demirdöküm olsun, isterseniz eca ya da baymak olsun fark etmez her marka kombiniz için bakım, montaj ve arıza onarım ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.

KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

Ekip Teknik kombi teknik servisi ihtiyaçlarınızda size hizmet vermekten mutluluk duyar. Kombinizin yıllık bakımlarını eğitimli ustalarımızla yapmaktayız.Sizde profesyonel hizmet istiyorsanız, kombinizi eğitimsiz ve kalifiyesiz insanlara emanet etmeyin.

KOMBİ MONTAJI

Kombi montajı işlemi yetkili kişiler ve yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Kombi montajı yapılırken kombi alt bağlantı seti ve kombi gaz flex bağlantıları yapılmaktadır. Kombi alt bağlantı seti düzgün olarak bağlantısı yapılmaz ise oluşabilecek durumlardan ilki sıcak su ters bağlantı yapılmış olabilir bu durumda musluklardan sıcak su gelmez, kalorifer devresi bağlantısı ters yapılırsa petekleriniz ısınmaz. Kombi montajı işleminde kombi gaz flexi düzgün bağlantı yapılmaz ise bu durum en tehlikeli durumdur kombi altından gaz kaçağı olur ve bunun sonucu erken farkedilmez ise zehirlenmelere ve ölümlere kadar gitmektedir. Yıllardır doğalgaz sektöründe hizmet vermekte olan Ekip Teknik deneyimli ve profesyonel kadrosu ile özellikle kombi montajı işlemlerinde uzmanlaşmıştır.

KOMBİ BAKIM – ONARIM

KOMBİ BAKIM – ONARIM” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara
× Buradan Whatsapp ile İletişim Kurabilirsiniz